כל הזכויות שמורות לשיפוצים.TV ©

צריכים שיפוצניק?

Featured Video Play Icon

בחירת שיפוצניק יכולה להיות דומה או שונה מבחירת בעלי מקצוע אחרים. ההבדל העיקרי קשור לסוג והיקף השיפוץ.

איזה סוגי שיפוצים קיימים? ואיך תדעו מה מתאים לכם? לזה נתייחס ביתר פירוט בפוסט הבא. בינתיים סרטון קצרצר עם חומר למחשבה - ושימו לב שאתם קוראים גם את הטקסט שאחריו.

לסרטון הזה קוראים "צריכים שיפוצניק?" ומדובר במשדר פרסומת של חברת "המקצוענים" שהוצג בקמפיין טלוויזיוני שעלה לאקרנים בחודש מאי 2009.

מעבר לעובדה שמדובר בסרטון קצבי ומשעשע שמעביר את המסר (צריכים בעלי מקצוע? פנו למדריך המקצוענים), הוא מצליח להעביר על הדרך את תחושת המצוקה הרגשית אליה נקלעים אנשים כשמשהו משתבש והם זקוקים לשירותי בעלי מקצוע.

המצוקה הזו מובנת בסך-הכל אבל במצב האופטימלי, אנשים לא מתקשרים בהיסטריה להזמין בעל מקצוע בכלל או שיפוצניק בפרט, אלא נושמים עמוק ומתחילים ללמוד את הנושא, לקבל המלצות, לבקש הצעות, להשוות מחירים. מדריך המקצוענים, כמו שירותים דומים, פשוט מנסה לצמצם את היריעה ולמקד אתכם בבעלי מקצוע שעברו תהליך סינון שיבטיח שלא תתאכזבו.

לא חסרות חברות שיפוצים שישמחו לבצע את העבודה לה אתם זקוקים, אבל אם אתם רוצים שקט נפשי, שירות טוב ועבודה טובה, תצטרכו לא רק לבחור בעלי מקצוע טובים אלא שיפוצניקים שבאמת מתאימים לכם - וגם זה נושא שנעסוק בו בפוסטים עתידיים.

צור קשר

אנא הזן את השם שלך.
אנא הזן נושא.
אנא הזן הודעה.

השאר תגובה